BM SAMBA TURİZM DANIŞMANLIK REHBERLİK EĞİTİM HİZMETLERİ TAŞIMACILIK ORGANİZASYON İTHALAT İHRACAT TİC.LTD.ŞTİ. (Gökhan Göncel) TELEFON ADRES

Adres :Cemalpaşa Mah. Ethem Ekin Sok. 19 K:1 D:9 Seyhan, Adana

Telefon : 0 (322) 4591616

BM SAMBA TURİZM DANIŞMANLIK REHBERLİK EĞİTİM HİZMETLERİ TAŞIMACILIK ORGANİZASYON İTHALAT İHRACAT TİC.LTD.ŞTİ. (Gökhan Göncel) ŞİKAYET VE YORUMLAR

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.

Tüketici mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri aldığınız bir hizmet için, mağdur olduysanız siz yardımcı olacaklardır. Ülkemizde ne yazık ki müşteriler haklarını tam olarak bilmiyorlar. Halbuki her ne olursa olsun bir hizmet aldığınızda, alıcı olarak sizin de haklarınız var ve bu haklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir yorum bırakın