MFM TRIO TURİZM SEYAHAT ORGANİZASYON VE OTO KİRALAMA TİC.LTD.ŞTİ. TELEFON ADRES

Adres :Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. Gülbahçe Sit. B Blok K:1 D:58 Seyhan, Adana

Telefon : 0 (322) 4010444

MFM TRIO TURİZM SEYAHAT ORGANİZASYON VE OTO KİRALAMA TİC.LTD.ŞTİ. ŞİKAYET VE YORUMLAR

Birçok müşterimiz bizden telefon ile bilgi alabiliyor. Fakat hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmek için bir telefon görüşmesi elbette yeterli olmuyor. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz. Lütfen firmamızı ziyaret edin ve kaliteli hizmeti yerinde bizzat görün.

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Bir alışveriş iptali yaparken satıcı size bazı zorluklar çıkarabilir, burada asla yılmayın. Eğer haklarınızı bilen bir tüketici iseniz satıcı eninde sonunda pes edecektir. Eğer satıcı sizi bir şekilde ikna edip gönderirse, mutlaka yetkili tüketici mahkemeleri ve tüm ilçe kaymakamlıklarında bulunan tüketici hakem heyetine mutlaka başvurun. Unutmayın alıcı olarak cayma hakkınız resmi olarak kanunlarla düzenlenmiştir.

Bir yorum bırakın