YAPICI TURİZM HALICILIK HEDİYELİK EŞYA MOBİLYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Reşit Yapıcı) TELEFON ADRES

Adres :Yeni Mah. İstasyon Cad. İncirlik, Sarıçam, Adana

Telefon : 0 (322) 3329153

YAPICI TURİZM HALICILIK HEDİYELİK EŞYA MOBİLYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Reşit Yapıcı) ŞİKAYET VE YORUMLAR

Firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak size en uygun hizmeti verip kesin bir memnuniyet içerisinde hizmet sunmak bizim asli görevimizdir. Müşteri velinimetimizdir anlayışı ile vermekte olduğumuz hizmetlerimizden çekinmeden ve hiçbir şüphe duymadan faydalanabilirsiniz.

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

Tüketici mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri aldığınız bir hizmet için, mağdur olduysanız siz yardımcı olacaklardır. Ülkemizde ne yazık ki müşteriler haklarını tam olarak bilmiyorlar. Halbuki her ne olursa olsun bir hizmet aldığınızda, alıcı olarak sizin de haklarınız var ve bu haklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir yorum bırakın