1453 SİGORTA Telefon Numarası

Adres : Sanayi Mah. Aydın Cad. 4 Dk:1 Güngören, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4821510DİĞER FİRMALAR

  • AKSİGORTA Adres : Bağdat Cad. Sakızağacı Sok. Güneys Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3524339
  • PAYDAŞ SİGORTA Adres : Feyzullah Mah. Oğuzhan Cad. 6/A Kahraman Apt. Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (555) 9722729
  • ÖZGÜL SİGORTA Adres : Çınar Mah. Mızrak Sok. 3-7/B Emek Apt. Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (533) 6011640
  • URAS SİGORTA Adres : Küçükyalı Mah. Karayolları Cad. Yeşiltepe Sok. Tüfekçi Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3880690
  • OTOKOÇ SİGORTA Adres : Aydınevler Mah. Dumlupınar Cad. 60 Küçükyalı, Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 5182939

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Sitemizde bir çok firma, kurum, kuruluşun adres, telefon numarası gibi bilgilerini bulabileceğiniz gibi, devlet daireleri, birlik ve vakıflar gibi, bankalar ve factoring kuruluşları gibi her türden işletme ve yerel yönetim kurumununda iletişim bilgilerini bulabilirsiniz, siz değerli kullanıcılarımız için elimizden geldiği kadar net ve doğru bilgiler vermeye çalışsakta, yorum ve önerilerinize her zaman açık olmaya devam edeceğiz.

Birçok müşterimiz bizden telefon ile bilgi alabiliyor. Fakat hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmek için bir telefon görüşmesi elbette yeterli olmuyor. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz. Lütfen firmamızı ziyaret edin ve kaliteli hizmeti yerinde bizzat görün.

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Özellikle dikey ürün satan firmalar, mesela yazlık veya devre mülk satan firmalar gibi, bu tarzdaki firmalar müşterileri için bir çok avantajlar sağlamakla beraber oldukça dikkat edilmesi gereken işletmelerdir. Bir çok firma size tanıtım yaparken tanıtım sonrasında mutlaka bir sözleşme imzalamanız isteyebilir, bu sözleşmeyi imzalamadan önce mutlaka bir hukuk danışmanı veya avukatın incelemesinde fayda var, daha sonra mağdur olmamanız için çok dikkat etmenizi öneririz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın