ACCE TAŞIMACILIK HAFRİYAT İNŞAAT LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Acarlar Mah. 9. Cad. 3 Acarkent Sit. İdari Hizmetler Binası Beykoz, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4853505DİĞER FİRMALAR

  • SURYAP İNŞAAT Adres : Kaynarca Mah. Deniz Cad. 18 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 3900424
  • HELENIUM WINGS GARDEN Adres : Yenişehir Mah. Eşref Bitlis Blv. 33 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 7021052
  • KOMTAŞ YAPI Adres : Kurtköy Mah. Bakü Cad. 275 Arma Residence B Blok Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 5952050
  • ASTAŞ İNŞAAT Adres : Batı Mah. Ecza Sok. 28/2 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 3961773
  • HAMAK İNŞAAT Adres : Dumlupınar Mah. Gözdağı Cad. 29 K:1 Pendik, İstanbul Telefon : 4 (440) 422

Bir küçük esnaf işletmesi aradığınız hizmeti almakta belki size daha faydalı olabilir. Örneğin karnınız acıktı ve bir yemek yiyeceksiniz karşınıza esnaf lokantası dediğimiz bir işletme çıktı. Gönül rahatlığı içerisinde hizmetinizi alabilirsiniz. Çünkü küçük esnafın hata yapma lüksü yoktur ve hizmetini her zaman güzel bir şekilde vermek zorundadır.

Artık internet çağında yaşıyoruz ve insanlar aradıkları her şeyi internet ortamında bulabiliyorlar. Firmalar ise tanıtımlarını yine internet üzerinden yaparak daha fazla müşteriye ulaşmanın planlarını yapıyorlar. Bu noktada elbette internet reklamı ve firma tanıtımı bir numaralı araçlardır. Sizlerde firmanızın tanıtımı ve daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmak için mutlaka bize ulaşın ve firmanızın tanıtımını ücretsiz bir şekilde yapın.

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Klasik tanıtımlar yerine, bir çok firma artık internet reklamcılığını tercih ediyor. Çünkü artık insanların ellerinde birer akıllı telefon var, ve bu akıllı telefonlar üzerinden her türlü aradığı hizmet ve bilgiye anında ulaşabiliyorlar. Mesela sizlerde bir iletişim bilgisi ararken sitemize geldiniz, internet reklamcılığı bu yüzden oldukça kolay ve faydalı bir reklam çeşididir. Eğer sizde bir işletme sahibi iseniz mutlaka internet reklamcılığı için bütçenizi ayırın.

Bir yorum bırakın