Adem Özel Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Mustafa Kemal Paşa Mah. Kayabaşı Sok. 1/3 Avcılar, İstanbul

Telefon : 4 (445) 058DİĞER FİRMALAR

  • Diclehan Ali Dicle Adres : Yeşilkent Mah. 2011. Sok. 25 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (850) 4737777
  • Abdurrahman Hüseyinoğlu Adres : Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. 9 Esenyurt, İstanbul Telefon : 4 (445) 748
  • İrem Cudi İnce Adres : Aşık Veysel Mah. Süleyman Demirel Cad. 1 Esenkent, Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 9794000

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

Firmalar insanlara hizmet etmek için vardır. İşletmeler müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hizmet sunarlar ve karşılığında para kazanırlar. Hizmetin doğru ve zamanında verilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle müşterimizi hiçbir zaman mağdur etmedik, ve hizmetimizi hep zamanında ve tam, eksiksiz olarak verdik. Lütfen bizimle çalışmadan öncede hakkımızdaki yorumlara göz atınız.

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Bir yorum bırakın