ADETAŞ YAPI İNŞAAT İÇERENKÖY ŞUBESİ Telefon Numarası

Adres : İçerenköy Mah. Üsküdar İçerenköy Yolu Cad. Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 5736613DİĞER FİRMALAR

  • FORMPLAST Adres : Acıbadem Mah. Çeçen Sok. D:179 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 5010439
  • ATAKAN DEMİR & İNŞAAT (Nezahat Demir) Adres : İcadiye Mah. Cumhuriyet Cad. 101/A Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 3109075
  • BAYRAK İNŞAAT Adres : Bulgurlu Mah. İzzettinbey Cad. 9 Bayrak İş Mrk. D:1-2 Namazgah, Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 3443507
  • BST YAPI TEKNİK Adres : Bahçelievler Mah. Erguvan Cad. Ata 2 Sit. Dk:24 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 4860954
  • TREFEGE YAPI CEPHE SİSTEMLERİ Adres : Acıbadem Mah. Gayretli Sok. 14 D:11 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 3268828

Her konuda bizleri arayabilirsiniz. Aldığınız bir hizmetten memnun kalmadıysanız, veya hizmet ile ilgili bir problem yaşadıysanız mutlaka bizi arayın ve sorununuzun çözülmesi konusunda yardım isteyin. Unutmayın zorlu piyasa koşullarında müşterilerimizi memnun etmek ve mutlak kaliteyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

ADETAŞ YAPI İNŞAAT İÇERENKÖY ŞUBESİ TELEFON

Birçok müşterimiz bizden telefon ile bilgi alabiliyor. Fakat hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmek için bir telefon görüşmesi elbette yeterli olmuyor. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz. Lütfen firmamızı ziyaret edin ve kaliteli hizmeti yerinde bizzat görün.

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.

ADETAŞ YAPI İNŞAAT İÇERENKÖY ŞUBESİ İLETİŞİM

Sitemizdeki adres ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri, sizlere aradığınız kurum ve kuruşulu veya firmayı daha kolay bulabilmeniz adına düzenlemiş bir rehberdir. Ayrıca yine sitemizde alternative firmaları ve alternative kurumlarında iletişim bilgilerini görebilir ve dilerseniz onlarada bir şans verebilirsiniz.

Her alışveriş elbette hüsran ile sonuçlanmaz, eğer bir ürünü almaya karar verdiyseniz ve gerçekten de satıcı firma sizin için kolaylık ve baz güzel teklifler sunduysa o ürünü veya hizmeti alıp mutlu olabilirsiniz. Özellikle uzaktan satışlarda tüketicilerin başına gelen bu tarzda durumlarda ürünü alacağınız firmaya dikkat ederek mutlaka ama mutlaka bilinen v güvenilen bir firmayı tercih etmenizde fayda var.

ADETAŞ YAPI İNŞAAT İÇERENKÖY ŞUBESİ ADRES

Çok acil olarak bir yere yetişmeniz gerekiyor ve aracınız yok veya o anda müsait değil, taksi durakları işte bu ihtiyaç için biçilmiş kaftan. Hemen size en yakın taksi durağı telefon numarası üzerinden iletişim kurarak kendinize bir taksi çağırabilir, ve gideceğiniz yere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Binlerce firma içerisinde yüzlerce seçenek olan sitemizde, sizin isteklerinizi karşılayacak ve gerçekten işini en düzgün şekilde yapan bir firma mutlaka bulacaksınız. Sitemiz en güncel iletişim bilgilerini sizin için derleyerek en doğru sonuca ulaşmanıza olanak tanır. Bu nedenle aradığınız firmanın güncel iletilişim bilgilerinin olması bizim açımızdan son derece önemlidir.

ADETAŞ YAPI İNŞAAT İÇERENKÖY ŞUBESİ YORUMLAR

Bir düğün yapacaksınız, ama bu sadece bir düğün değil, aynı zamanda ekonomi içinde bir can damarı sayılır. Bir çift evlenirken bir çok sektör, mobilyadan bardak tabak sektörüne kadar bir çok firmanın ürününü alıyorsunuz. En kavramı burda devreye giriyor, en ucuz veya en kaliteli, işte sizin araştırma yapabilmeniz için hizmetinizdeyiz. İhtiyaçlarınıza yönelik firmaları ayağınıza getirdik.

ADETAŞ YAPI İNŞAAT İÇERENKÖY ŞUBESİ NEREDE

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.


Etiketler:

Bir yorum bırakın