ADIGÜZEL İNŞAAT MALZEMELERİ LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Yeni Sahra Mah. Fatih Cad. 75 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3244424DİĞER FİRMALAR

  • SÖNMEZ YAPI Adres : Mehmet Akif Mah. Tütengil Sok. 15 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 6418050
  • KOZAN YAPI Adres : Aydınlar Mah. Sultangazi Cad. 135 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3126461
  • ALEMDAĞ YAPI MERKEZİ (Önder Özçelik) Adres : Alemdağ Mah. Reşadiye Cad. 4 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3120982

Tüketici mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri aldığınız bir hizmet için, mağdur olduysanız siz yardımcı olacaklardır. Ülkemizde ne yazık ki müşteriler haklarını tam olarak bilmiyorlar. Halbuki her ne olursa olsun bir hizmet aldığınızda, alıcı olarak sizin de haklarınız var ve bu haklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bizleri telefon numaramız aracılığı ile aramaktan çekinmeyin. Eğer telefonumuz meşgul ilse sizin gibi değerli bir müşterimize yardımcı olduğumuzu unutmayınız. Ayrıca, dilerseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve bu yollar üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Bir yorum bırakın