ADSEM AVRUPA DANS SANAT EĞİTİM MERKEZİ Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Merkez Mah. Cami Sok. 6 Erdal İş Mrk. D:21 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (532) 6130430DİĞER FİRMALAR

  • TAN SAĞTÜRK AKADEMİ Adres : Merkez Mah. Selimiye Cad. Mayavera Evleri Sit. 1. Etap Dk:9/58 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 6404006
  • FİLİZ COŞKUNER BALE KURSU (Enise Balay) Adres : Atatürk Mah. Hilal 86 Cad. Defne Sok. Hilal 86 Blokları 1. Blok D:4 Büyükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 8810276
  • BÜYÜKÇEKMECE DANS Adres : Fatih Mah. Kalyon Sok. Büyükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (543) 6839764

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Bir yorum bırakın