AHENK SAĞLIK EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VE İLAÇ TIBBİ MALZEMELER TİC.A.Ş. Telefon Numarası

Adres : Merkez Mah. Reşitpaşa Cad. Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5095052DİĞER FİRMALAR

  • ONKİM KÖK HÜCRE TEKNOLOJİLERİ Adres : Reşitpaşa Mah. İtü Teknoloji Geliştirme Mrk. Kosgeb A Blok Maslak, Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2764449
  • INTERMED İSTİNYE LABORATUVARI Adres : İstinye Mah. Darüşafaka Cad. 45 Seba Center Sarıyer, İstanbul Telefon : 4 (441) 633
  • BİRUNİ LABORATUVARI MASLAK ŞUBESİ Adres : Maslak Mah. Ahi Evran Cad. 1/H Nurol Plaza Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2850262
  • IONTEK Adres : Maslak Mah. Ahi Evran Cad. 21 Polaris İş Mrk. Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 4815516
  • DATALAB LABORATUVAR Adres : Yeni Mahalle Mah. Plevne Cad. 6 Datalab Plaza Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 4837840

Artık internet çağında yaşıyoruz ve insanlar aradıkları her şeyi internet ortamında bulabiliyorlar. Firmalar ise tanıtımlarını yine internet üzerinden yaparak daha fazla müşteriye ulaşmanın planlarını yapıyorlar. Bu noktada elbette internet reklamı ve firma tanıtımı bir numaralı araçlardır. Sizlerde firmanızın tanıtımı ve daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmak için mutlaka bize ulaşın ve firmanızın tanıtımını ücretsiz bir şekilde yapın.

Online alışverişin oldukça fazla bir şekilde yapıldığı ve çok fazla ciro dönen bir sektör olması nedeni ile, insanlar internet üzerinden ürün satmaya ve bu şekilde gelir elde etmeye yöneldiler. Elbette herkes özgür bir şekilde ticaretini yapabilir, ancak unutmayın, sürekli v düzenli bir satıcı olamazsanız ürünleriniz elinizde kalıp daha sonra ne yazık ki hayal kırıklığı yaşabilirsiniz. Bu hayal kırıklığını yaşamamak için ürününüzü hızlıca kargolamalı ve sürekli satıcı olmanızı öneririz.

Firman iletişim bilgileri sitemizde birbirinden değerli bir çok firmanın telefon numarası ve adresine ulaşabilir aradığını firmanın adresi dahil olmak üzere bir çok bilgisini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemize firma eklemek için FİRMA EKLE kısmını kullanabilir ve ücretsiz tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.

Özellikle uzaktan satış yapan firmalarda oldukça yaygın olarak görülen bir mağduriyet konusu olarak karşımıza çıkan, kargonun zamanında teslim edilmemesi gibi problemler tüketicinin çok fazla canını sıkıyor. Bir ürünü hevesle ve isteyerek aldıktan sonra, karşı tarafın ürünü kargoya vermemesi veya çok geç vermesi bu tarzda alışverişlerde iade oranının artmasına ve tüketicinin güven problemi yaşamasına neden olmaktadır. Bir çok uygulama ve internet sitesi üzerinden yapılan bu tarzda alışverişlerde satıcı firmanın güvenilir olmasını denetlemek tüketicinin sorumluluğundadır, lütfen dikkat ediniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın