ALFAMED ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ TİC.LTD.ŞTİ. (Mehmet Ali İsfendiyar) Telefon Numarası

Adres : Caferağa Mah. Bahariye Cad. 8/2/2 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3482077DİĞER FİRMALAR

  • ÇAĞDAŞ TIBBİ TAHLİL LABORATUVARLARI Adres : Şamlı Sok. Serdar Apt Avcılar, İstanbul Telefon : 0 (212) 4213531
  • Ömer Demircan Adres : Ortabayır Mah. Santral Cad. 14 Kağıthane, İstanbul Telefon : 0 (212) 2834533
  • ECEM ECZANESİ (Fikret Oğuz) Adres : Fevzi Çakmak Mah. 1112. Sok. 56/B (Avicenna Hastanesi Karşısı) Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 5689472
  • DERİNTUR Adres : Akşemsettin Mah. Kocasinan Cad. 32 Göktaş İşh. K:4 Fatih, İstanbul Telefon : 0 (555) 8010560
  • ERK AJANS Adres : Şehremini Mah. Ahmet Vefik Paşa Cad. 35 K:1 D:3 Fatih, İstanbul Telefon : 0 (212) 5851505

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Sosyal medya üzerinden de bizi takip etmeyi unutmayın. Birçok müşterimiz hizmetlerimizi ve kalitemizi instagram, facebbok, twitter gibi sosyal mecralardan görmekte ve daha hızlı haberdar olmaktadır. Sizlerde hizmetlerimize daha hızlı ulaşmak ve anında haberdar olmak için lütfen bizi sosyal medya üzerinden izleyiniz.

Sitemizdeki adres ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri, sizlere aradığınız kurum ve kuruşulu veya firmayı daha kolay bulabilmeniz adına düzenlemiş bir rehberdir. Ayrıca yine sitemizde alternative firmaları ve alternative kurumlarında iletişim bilgilerini görebilir ve dilerseniz onlarada bir şans verebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerindeki tüm işletme veya kurumların telefon numarası adresileri gibi bilgilerini toparlamaya ve sizelere kusursuz bir rehber deneyimi vermeye çalışıyoruz. Bu deneyiminizi en iyi hale getirebilmek adına mühendislerimiz sürekli çalışıyor ve yeni işletmeleri sizzler için rehberimize eklemeye devam ediyor. Eğer sizde bir işletme sahibi iseniz mutlaka rehberimizde yer alın ve işletmenizi milyonlara tanıtın.

Etiketler:

Bir yorum bırakın