ALS STUDY (İsmihan Karataş) Telefon Numarası

Adres : Yıldız Mah. Çırağan Cad. 3 Beşiktaş, İstanbul

Telefon : 0 (212) 2596075DİĞER FİRMALAR

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Birçok müşterimiz bizden telefon ile bilgi alabiliyor. Fakat hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmek için bir telefon görüşmesi elbette yeterli olmuyor. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz. Lütfen firmamızı ziyaret edin ve kaliteli hizmeti yerinde bizzat görün.

Firman iletişim bilgileri sitemizde birbirinden değerli bir çok firmanın telefon numarası ve adresine ulaşabilir aradığını firmanın adresi dahil olmak üzere bir çok bilgisini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemize firma eklemek için FİRMA EKLE kısmını kullanabilir ve ücretsiz tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Özellikle dikey ürün satan firmalar, mesela yazlık veya devre mülk satan firmalar gibi, bu tarzdaki firmalar müşterileri için bir çok avantajlar sağlamakla beraber oldukça dikkat edilmesi gereken işletmelerdir. Bir çok firma size tanıtım yaparken tanıtım sonrasında mutlaka bir sözleşme imzalamanız isteyebilir, bu sözleşmeyi imzalamadan önce mutlaka bir hukuk danışmanı veya avukatın incelemesinde fayda var, daha sonra mağdur olmamanız için çok dikkat etmenizi öneririz.

Uzun yıllardır halkımıza hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimizi ve uygun fiyatlarımızı bizi arayarak örenebilirsiniz. Binlerce mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz. Uygun bir zamanınızda bir kahve içmeye bekleriz.

Etiketler:

“ALS STUDY (İsmihan Karataş)” için 2 yanıt

 1. MEHMET SACİT ARSLAN15 Mart 2021 16:09Yanıtla

  Merhaba,firmamızın eski adı ALSSTUDY idi. ALS STUDY ve ALL STUDY markaları bize aittir.firmamızın böyle bir kurucusu ve sahibi yoktur.Lütfen sisteminizden iptal ediniz.
  Bizim için bu iptal çok önemlidir.Acilen lutfen iptalini yapmanızı rica ediyoruz.
  Mehmet Sacit Arslan -Director

 2. admin19 Mart 2021 22:37Yanıtla

  Mehmet bey selamlar, öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz, ALS STUDY ve ALL STUDY markalarının size ait olduğunu belirtmişsiniz, sitemizde iletişim bilgisi bulunan firma ALS STUDY adındadır, Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan yaptığımız araştırmada, bu markanın iletişim bilgilerinde adı geçen İsmail KARATAŞ ‘a ait olduğunu tespit ettik.

  Bu nedenle belirttiğiniz firma silme işlemini ne yazık ki gerçekleştiremeyeceğiz, ancak patent sahibi bize 0543 950 97 87 numaralı telefonumuzdan ulaşarak kendi isteği ile iletişim bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilir. İlginiz için teşekkürler

Bir yorum bırakın