ARGEN TOURS Telefon Numarası

Adres : Ömer Avni Mah. Prof. Dr. Tarık Zafer Tunaya Sok. 6 D:3 Beyoğlu, İstanbul

Telefon : 0 (212) 2497817DİĞER FİRMALAR

  • SARAYLAR TURİZM İŞLETMECİLİK İNŞ VE TİÇ LTD ŞTİ Adres : Silivri Mimar Sinan Mah. Mimarsinan Cd Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7270936
  • SUNFLY TOUR Adres : Piri Mehmet Paşa Mah. Sanatkarlar Cad. 2 Dk:4 Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7285222
  • RAKOCZI TURİZM Adres : Yeni Mah. General Ali İhsan Türkkan Cad. 30-34 Kipa AVM Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7287521
  • DEMUS TURİZM Adres : Alibey Mah. Ali Çetinkaya Cad. Azi Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7285468
  • REZERVMATİK Adres : Piri Mehmet Paşa Mah. Fikret Gündoğan Sok. 14 Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7270019

Türkiye’nin her yerindeki tüm işletme veya kurumların telefon numarası adresileri gibi bilgilerini toparlamaya ve sizelere kusursuz bir rehber deneyimi vermeye çalışıyoruz. Bu deneyiminizi en iyi hale getirebilmek adına mühendislerimiz sürekli çalışıyor ve yeni işletmeleri sizzler için rehberimize eklemeye devam ediyor. Eğer sizde bir işletme sahibi iseniz mutlaka rehberimizde yer alın ve işletmenizi milyonlara tanıtın.

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Sitedeki telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz yine site üzerindeki haritamız aracılığı ile ofisimize gelmeniz mümkündür. Eğer bir araca sahipseniz sizleri harita üzerinden navigasyon ile ofisimize bir çayımızı içmeye bekleriz.

Aldığınız hizmette eğer sizden kaynaklanmayan bir ayıp ( Hata ) söz konusu ise bu ürünü AYIPLI ÜRÜN statüsünde iade edebilir veya satıcıdan değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Ayıplı ürün kanunu, her türlü ürünü kapsamaktadır. Bir telefon veya bir yazılım bile alsanız eğer ayıplı ürün ise satıcıya iade edebilirsiniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın