ARZU OPTİK (Arzu Uzun) Telefon Numarası

Adres : İdealtepe Mah. Rıfkı Tongsir Cad. 28 Palmiye Apt. Maltepe, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4892223DİĞER FİRMALAR

  • HARBİ OPTİK (Semahan Erdem) Adres : Merkez Mah. Şehit Mithat Yılmaz Cad. Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2425517
  • ŞAFAK OPTİK Adres : Reşitpaşa Mah. Tuncay Artun Cad. 16/A Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 3232912
  • ATÖLYE GÖZLÜK Adres : İstinye Mah. İstinye Cad. 16 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2777767
  • BİLLUR OPTİK (Üzeyir Gamgamoğlu) Adres : İstinye Mah. İstinye Cad. 56/B Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2293321
  • HCA Adres : Tarabya Mah. 4. Cad. 1/1 Zekeriyaköy Köyü, Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2230692

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Firmalarla anlaşma sırasında yaptığınız sözleşmelere uygun davranılmazsa, tüketici hakem heyetlerine mutlaka durumu bildiriniz ve zararınızı firma tarafından tazminini isteyiniz. Tüketici hakem heyetleri her ilde ve ilçede kaymakamlık binalarında bulunmaktadır.

Bizleri telefon numaramız aracılığı ile aramaktan çekinmeyin. Eğer telefonumuz meşgul ilse sizin gibi değerli bir müşterimize yardımcı olduğumuzu unutmayınız. Ayrıca, dilerseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve bu yollar üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

Özellikle uzaktan satış yapan firmalarda oldukça yaygın olarak görülen bir mağduriyet konusu olarak karşımıza çıkan, kargonun zamanında teslim edilmemesi gibi problemler tüketicinin çok fazla canını sıkıyor. Bir ürünü hevesle ve isteyerek aldıktan sonra, karşı tarafın ürünü kargoya vermemesi veya çok geç vermesi bu tarzda alışverişlerde iade oranının artmasına ve tüketicinin güven problemi yaşamasına neden olmaktadır. Bir çok uygulama ve internet sitesi üzerinden yapılan bu tarzda alışverişlerde satıcı firmanın güvenilir olmasını denetlemek tüketicinin sorumluluğundadır, lütfen dikkat ediniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın