AS YILDIZ DÖVİZ VE ALTIN TİC.A.Ş. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. 75 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 5744400DİĞER FİRMALAR

  • SAK DÖVİZ Adres : Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Blv. 91 Dk:27 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8538188
  • ATEŞ DÖVİZ Adres : Yenikent Mah. Doğan Araslı Cad. 178/B Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6200187
  • ADAPAZARI DÖVİZ Adres : Sanayi Mah. 1655. Sok. 301 Akbatı AVM Dk:6 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 3970102

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Sosyal medya üzerinden de bizi takip etmeyi unutmayın. Birçok müşterimiz hizmetlerimizi ve kalitemizi instagram, facebbok, twitter gibi sosyal mecralardan görmekte ve daha hızlı haberdar olmaktadır. Sizlerde hizmetlerimize daha hızlı ulaşmak ve anında haberdar olmak için lütfen bizi sosyal medya üzerinden izleyiniz.

Etrafımızda sıkça gördüğümüz tabelalardan biriside geçmiş yıllara dönük, yani falanca yıldan beri sizlerin güveni ile veya falanca yıldan beri gibi tabelalardır. Evet uzun yıllar boyunca bir hiyerarşi ile süregelen firmalar vardır. Fakat müşteride aldı yaratmak için yapılan bu tarz algılarda sıkça karşımıza çıkıyor. Böyle bir durumda gerçekten kuruluş tarihi ve kurucusunu öğrenmekte fayda vardır.

Bir yorum bırakın