ASGOLD ALTIN VE DÖVİZ TİC.A.Ş. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Ataşehir Atatürk Mah. Ataşehir Blv. 12/H Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4564306DİĞER FİRMALAR

  • SAK DÖVİZ Adres : Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Blv. 91 Dk:27 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8538188
  • ATEŞ DÖVİZ Adres : Yenikent Mah. Doğan Araslı Cad. 178/B Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6200187
  • ADAPAZARI DÖVİZ Adres : Sanayi Mah. 1655. Sok. 301 Akbatı AVM Dk:6 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 3970102

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Aldığınız bir hizmeti iptal etmek istiyorsunuz. Fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? Tüketici olarak aldığınız hizmeti yasal süresi içerisinde iptal etme hakkınız vardır. Bu her ne olursa olsun geçerli bir süredir. Bir hizmet veya bir ürün, ve bu alışverişinizi genellikle 15 gün yasal cayma süresinde iptal etme hakkınız vardır.

Bir yorum bırakın