ATAKAN DEMİR & İNŞAAT (Nezahat Demir) Telefon Numarası

Adres : İcadiye Mah. Cumhuriyet Cad. 101/A Üsküdar, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3109075DİĞER FİRMALAR

  • FORMPLAST Adres : Acıbadem Mah. Çeçen Sok. D:179 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 5010439
  • BAYRAK İNŞAAT Adres : Bulgurlu Mah. İzzettinbey Cad. 9 Bayrak İş Mrk. D:1-2 Namazgah, Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 3443507
  • ADETAŞ YAPI İNŞAAT İÇERENKÖY ŞUBESİ Adres : İçerenköy Mah. Üsküdar İçerenköy Yolu Cad. Ataşehir, İstanbul Telefon : 0 (216) 5736613
  • BST YAPI TEKNİK Adres : Bahçelievler Mah. Erguvan Cad. Ata 2 Sit. Dk:24 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 4860954
  • TREFEGE YAPI CEPHE SİSTEMLERİ Adres : Acıbadem Mah. Gayretli Sok. 14 D:11 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 3268828

Firmamız hakkında müşterilerimizin yapmış oldukları yorumları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Bu yorumlara yeni ve daha güzel yorumlar ekleyebilmek için, kesintisiz ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.

ATAKAN DEMİR & İNŞAAT (Nezahat Demir) TELEFON

Bizleri telefon numaramız aracılığı ile aramaktan çekinmeyin. Eğer telefonumuz meşgul ilse sizin gibi değerli bir müşterimize yardımcı olduğumuzu unutmayınız. Ayrıca, dilerseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve bu yollar üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Sitemiz üzerindeki firmalardan ürün ve hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet ve ürünleri alırken detaylandırmaları mutlaka konuşun, bir hizmet alıyorsanız hizmetin detaylarını iyice konuşmanızda, veya bir ürün alıyorsanız ürünün özelliklerini incelemeye özen göstermeniz yararınızadır. Ayrıca tüm alışverişlerinizde fatura almayı unutmayın.

ATAKAN DEMİR & İNŞAAT (Nezahat Demir) İLETİŞİM

Zincir bir mağazadan bir hizmet alıyorsunuz, bu tarzda büyük zincir mağazalar tüketici kurallarını iyi bilir ve uygulamakta da oldukça dikkat sahibidir. Burada başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz alışveriş deneyiminde ( Müşteri Memnuniyeti ) kapsamından yararlanabilir ve kötü deneyiminizi bu şekilde giderebilirsiniz.

Her alışveriş elbette hüsran ile sonuçlanmaz, eğer bir ürünü almaya karar verdiyseniz ve gerçekten de satıcı firma sizin için kolaylık ve baz güzel teklifler sunduysa o ürünü veya hizmeti alıp mutlu olabilirsiniz. Özellikle uzaktan satışlarda tüketicilerin başına gelen bu tarzda durumlarda ürünü alacağınız firmaya dikkat ederek mutlaka ama mutlaka bilinen v güvenilen bir firmayı tercih etmenizde fayda var.

ATAKAN DEMİR & İNŞAAT (Nezahat Demir) ADRES

Çok acil olarak bir yere yetişmeniz gerekiyor ve aracınız yok veya o anda müsait değil, taksi durakları işte bu ihtiyaç için biçilmiş kaftan. Hemen size en yakın taksi durağı telefon numarası üzerinden iletişim kurarak kendinize bir taksi çağırabilir, ve gideceğiniz yere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Binlerce firma içerisinde yüzlerce seçenek olan sitemizde, sizin isteklerinizi karşılayacak ve gerçekten işini en düzgün şekilde yapan bir firma mutlaka bulacaksınız. Sitemiz en güncel iletişim bilgilerini sizin için derleyerek en doğru sonuca ulaşmanıza olanak tanır. Bu nedenle aradığınız firmanın güncel iletilişim bilgilerinin olması bizim açımızdan son derece önemlidir.

ATAKAN DEMİR & İNŞAAT (Nezahat Demir) YORUMLAR

Bir düğün yapacaksınız, ama bu sadece bir düğün değil, aynı zamanda ekonomi içinde bir can damarı sayılır. Bir çift evlenirken bir çok sektör, mobilyadan bardak tabak sektörüne kadar bir çok firmanın ürününü alıyorsunuz. En kavramı burda devreye giriyor, en ucuz veya en kaliteli, işte sizin araştırma yapabilmeniz için hizmetinizdeyiz. İhtiyaçlarınıza yönelik firmaları ayağınıza getirdik.

ATAKAN DEMİR & İNŞAAT (Nezahat Demir) NEREDE

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.


Etiketler:

Bir yorum bırakın