AYDOĞDULAR YAPI TEKNİK TESİSAT İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : İçerenköy Mah. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cad. 82 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 5728449DİĞER FİRMALAR

  • SÖNMEZ YAPI Adres : Mehmet Akif Mah. Tütengil Sok. 15 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 6418050
  • KOZAN YAPI Adres : Aydınlar Mah. Sultangazi Cad. 135 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3126461
  • ALEMDAĞ YAPI MERKEZİ (Önder Özçelik) Adres : Alemdağ Mah. Reşadiye Cad. 4 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3120982

Bir düğün salonunda düğün hizmeti almak veya bir araç kiralama şirketinden araç kiralamak. Bu ikisi arasında hiçbir fark yok, her ikisinde de hizmet alıyorsunuz. Veya bir ev nakliyat hizmeti ile bir kuru temizleme arasında da hiçbir fark yok. Aldığınız hizmet için haklarınızı bilmeniz ve kendinizi savunmanız gerekmektedir.

Firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak size en uygun hizmeti verip kesin bir memnuniyet içerisinde hizmet sunmak bizim asli görevimizdir. Müşteri velinimetimizdir anlayışı ile vermekte olduğumuz hizmetlerimizden çekinmeden ve hiçbir şüphe duymadan faydalanabilirsiniz.

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Bir yorum bırakın