AYHAN İNŞAAT Telefon Numarası

Adres : Fikirtepe Mah. Dereboyu Sok. 3 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 5451320DİĞER FİRMALAR

  • BESA BETON Adres : Atatürk Mah. Güner Sok. Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 8013137
  • KUMCULAR GRUP Adres : Yunus Mah. Ankara Cad. 172 Kumcular Sit. Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3064990
  • ÇELİK ÇİNİ Adres : Hamidiye Mah. Cendere Cad. 95 Kağıthane, İstanbul Telefon : 0 (212) 2957402
  • UMUT ALÇI Adres : Fikirtepe Mah. Hızır Bey Cad. 44 Dk:2 Kadıköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 5508505
  • TMEC DIŞ TİCARET Adres : Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. 10 D:4 Kadıköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3370540

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

Bir alışveriş iptali yaparken satıcı size bazı zorluklar çıkarabilir, burada asla yılmayın. Eğer haklarınızı bilen bir tüketici iseniz satıcı eninde sonunda pes edecektir. Eğer satıcı sizi bir şekilde ikna edip gönderirse, mutlaka yetkili tüketici mahkemeleri ve tüm ilçe kaymakamlıklarında bulunan tüketici hakem heyetine mutlaka başvurun. Unutmayın alıcı olarak cayma hakkınız resmi olarak kanunlarla düzenlenmiştir.

Firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak size en uygun hizmeti verip kesin bir memnuniyet içerisinde hizmet sunmak bizim asli görevimizdir. Müşteri velinimetimizdir anlayışı ile vermekte olduğumuz hizmetlerimizden çekinmeden ve hiçbir şüphe duymadan faydalanabilirsiniz.

Aradığınız bölgedeki hizmet veren yerlerin telefon numaralarını sitemizden bulabilirsiniz. Bir eczane veya acil ihtiyacınız olan bir doktor gibi sağlık ile ilgili hizmetleride yine sitemizdeki iletişim bilgilerinden bulabilirsiniz. Özellikle algoritmalar sayesinde sistem size en yakın hizmet alabileceğiniz kurum ve kuruluşu karşınıza çıkaracaktır. Bu sayede kısa bir zaman dilimi içerisinde aradığınız hizmete kavuşabileceksiniz.

Genel

Bir yorum bırakın