AYŞEGÜL AKSAKAL MUAYENEHANESİ (Ayşegül Aksakal) Telefon Numarası

Adres : Merdivenköy Mah. Küme Sok. 25 D:6 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4504868DİĞER FİRMALAR

  • Evrim Ünal Adres : İstinye Mah. Emirgan Cad. 98 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 3234444
  • Nami Kuğu Adres : Merkez Mah. Dursun Fakih Sok. 1 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2420665
  • Sezer Sönmez Erden Adres : Yeniköy Mah. Köybaşı Cad. Mübaşir Sok. 2 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2235638
  • Sertap Hakan Sayıta Adres : Merkez Mah. Sarıyer Deresi Sok. 4 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2422550
  • Münüre Mualla Oktay Adres : Derbent Mah. Darüşşafaka Cad. Çağdaş Sok. Elif Uğur Sit Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (532) 6126484

Aradığınız hizmet ne olursa olsun mutlaka kendi tüketici haklarınızın bilincinde olmalısınız, ne yazıkki ülkemizde bir çok tüketici kendi haklarını bilemediği için nasıl davranması gerektiğini bilmiyor ve çoğu kezde mağdur olabiliyor. Eğer bir firma tarafından mapdur edildiyseniz veya bu şekilde bir düşünceniz varsa en yakın hukuk danışmanından yardım alabilirsiniz.

Tüketici mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri aldığınız bir hizmet için, mağdur olduysanız siz yardımcı olacaklardır. Ülkemizde ne yazık ki müşteriler haklarını tam olarak bilmiyorlar. Halbuki her ne olursa olsun bir hizmet aldığınızda, alıcı olarak sizin de haklarınız var ve bu haklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Bir düğün salonunda düğün hizmeti almak veya bir araç kiralama şirketinden araç kiralamak. Bu ikisi arasında hiçbir fark yok, her ikisinde de hizmet alıyorsunuz. Veya bir ev nakliyat hizmeti ile bir kuru temizleme arasında da hiçbir fark yok. Aldığınız hizmet için haklarınızı bilmeniz ve kendinizi savunmanız gerekmektedir.

Klasik tanıtımlar yerine, bir çok firma artık internet reklamcılığını tercih ediyor. Çünkü artık insanların ellerinde birer akıllı telefon var, ve bu akıllı telefonlar üzerinden her türlü aradığı hizmet ve bilgiye anında ulaşabiliyorlar. Mesela sizlerde bir iletişim bilgisi ararken sitemize geldiniz, internet reklamcılığı bu yüzden oldukça kolay ve faydalı bir reklam çeşididir. Eğer sizde bir işletme sahibi iseniz mutlaka internet reklamcılığı için bütçenizi ayırın.

Etiketler:

“AYŞEGÜL AKSAKAL MUAYENEHANESİ (Ayşegül Aksakal)” için bir yanıt

  1. mels sen8 Haziran 2021 02:58Yanıtla

    tavsıye etmıyorum

Bir yorum bırakın