Aziz Frenkel Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Yeşilköy Mah. İstanbul Cad. Bakırköy, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5738082DİĞER FİRMALAR

  • GRAND HOME KONAKLAMA Adres : Cumhuriyet Mah. 555. Sok. Özyurtlar Residance B Blok Gökevler, Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (545) 7863107
  • INN THE COZY Adres : Yakuplu Mah. 198. Sok. 6 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (532) 2808155
  • CİHAN PLAZA Adres : Yakuplu Mah. 198. Sok. 6 Cihan Plaza Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (533) 7960698

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

Aldığınız hizmette eğer sizden kaynaklanmayan bir ayıp ( Hata ) söz konusu ise bu ürünü AYIPLI ÜRÜN statüsünde iade edebilir veya satıcıdan değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Ayıplı ürün kanunu, her türlü ürünü kapsamaktadır. Bir telefon veya bir yazılım bile alsanız eğer ayıplı ürün ise satıcıya iade edebilirsiniz.

Uzun yıllardır halkımıza hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimizi ve uygun fiyatlarımızı bizi arayarak örenebilirsiniz. Binlerce mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz. Uygun bir zamanınızda bir kahve içmeye bekleriz.

Bir yorum bırakın