BAKIRKÖY GÜNLÜK KİRALIK DAİRE Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Cevizlik Mah. Hatboyu Cad. 48 Bakırköy, İstanbul

Telefon : 0 (538) 2999999DİĞER FİRMALAR

  • GRAND HOME KONAKLAMA Adres : Cumhuriyet Mah. 555. Sok. Özyurtlar Residance B Blok Gökevler, Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (545) 7863107
  • INN THE COZY Adres : Yakuplu Mah. 198. Sok. 6 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (532) 2808155
  • CİHAN PLAZA Adres : Yakuplu Mah. 198. Sok. 6 Cihan Plaza Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (533) 7960698

Etrafımızda sıkça gördüğümüz tabelalardan biriside geçmiş yıllara dönük, yani falanca yıldan beri sizlerin güveni ile veya falanca yıldan beri gibi tabelalardır. Evet uzun yıllar boyunca bir hiyerarşi ile süregelen firmalar vardır. Fakat müşteride aldı yaratmak için yapılan bu tarz algılarda sıkça karşımıza çıkıyor. Böyle bir durumda gerçekten kuruluş tarihi ve kurucusunu öğrenmekte fayda vardır.

Firmamız hakkında müşterilerimizin yapmış oldukları yorumları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Bu yorumlara yeni ve daha güzel yorumlar ekleyebilmek için, kesintisiz ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Bir yorum bırakın