BAKIRKÖY KADASTRO ŞEFLİĞİ Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Kaymakamlık Binası K:Giriş Bakırköy, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5716311DİĞER FİRMALAR

  • EVRAK SERVİSİ Adres : Yakuplu Mah. Hürriyet Blv. Hükümet Konağı K:1 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (212) 3951762
  • BEYLİKDÜZÜ TAPU MÜDÜRLÜĞÜ Adres : Yakuplu Mah. Hürriyet Blv. Hükümet Konağı K:1 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (212) 3951749
  • BEYKOZ TAPU MÜDÜRLÜĞÜ Adres : Gümüşsuyu Mah. Hükümet Konağı Beykoz, İstanbul Telefon : 0 (216) 2801531

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.

Firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak size en uygun hizmeti verip kesin bir memnuniyet içerisinde hizmet sunmak bizim asli görevimizdir. Müşteri velinimetimizdir anlayışı ile vermekte olduğumuz hizmetlerimizden çekinmeden ve hiçbir şüphe duymadan faydalanabilirsiniz.

Aldığınız bir hizmeti iptal etmek istiyorsunuz. Fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? Tüketici olarak aldığınız hizmeti yasal süresi içerisinde iptal etme hakkınız vardır. Bu her ne olursa olsun geçerli bir süredir. Bir hizmet veya bir ürün, ve bu alışverişinizi genellikle 15 gün yasal cayma süresinde iptal etme hakkınız vardır.

Bir yorum bırakın