BALİBEY GRUP İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Cevizlik Mah. Huban Sok. 8 Bakırköy, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5701136DİĞER FİRMALAR

  • GRAND HOME KONAKLAMA Adres : Cumhuriyet Mah. 555. Sok. Özyurtlar Residance B Blok Gökevler, Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (545) 7863107
  • INN THE COZY Adres : Yakuplu Mah. 198. Sok. 6 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (532) 2808155
  • CİHAN PLAZA Adres : Yakuplu Mah. 198. Sok. 6 Cihan Plaza Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (533) 7960698

Tüketici mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri aldığınız bir hizmet için, mağdur olduysanız siz yardımcı olacaklardır. Ülkemizde ne yazık ki müşteriler haklarını tam olarak bilmiyorlar. Halbuki her ne olursa olsun bir hizmet aldığınızda, alıcı olarak sizin de haklarınız var ve bu haklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Firmalardan alışveriş alışkanlıklarımız değişiyor. Önceleri bir ihtiyacımız olduğu zaman ürünleri mağazalarda görüp bu şekilde alırdık. Hatta mümkünse pazarlık bile yapma imkanımız olurdu. Artık alışverişlerimizi internet üzerindeki portallardan yapmaya başladık. Bu tarzda internet sitelerinden yaptığımız alışverişlerde mesafeli satış sözleşmesini dikkatlice okumamız yararımıza olacaktır.

Sosyal medya üzerinden de bizi takip etmeyi unutmayın. Birçok müşterimiz hizmetlerimizi ve kalitemizi instagram, facebbok, twitter gibi sosyal mecralardan görmekte ve daha hızlı haberdar olmaktadır. Sizlerde hizmetlerimize daha hızlı ulaşmak ve anında haberdar olmak için lütfen bizi sosyal medya üzerinden izleyiniz.

Bir yorum bırakın