BEBEKA ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Merkez Mah. Marmara Cad. 1. Erenler Apt. B Blok Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5931030DİĞER FİRMALAR

  • Osman Öner Adres : Merkez Mah. Eyüp Yolu Cad. 3 Gopark Tesisleri K:-2 Gaziosmanpaşa, İstanbul Telefon : 0 (212) 6146700
  • MÜRSEL İNANÇ MUAYENEHANESİ (Mürsel İnanç) Adres : Göktürk Merkez Mah. Tan Sok. 1 Eyüp, İstanbul Telefon : 0 (212) 3227983
  • Necdet Ertop Adres : Eyüp Merkez Mah. Silahtarağa Cad. 53 Eyüp, İstanbul Telefon : 0 (212) 4172900

Zincir bir mağazadan bir hizmet alıyorsunuz, bu tarzda büyük zincir mağazalar tüketici kurallarını iyi bilir ve uygulamakta da oldukça dikkat sahibidir. Burada başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz alışveriş deneyiminde ( Müşteri Memnuniyeti ) kapsamından yararlanabilir ve kötü deneyiminizi bu şekilde giderebilirsiniz.

BEBEKA ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Firmalarla anlaşma sırasında yaptığınız sözleşmelere uygun davranılmazsa, tüketici hakem heyetlerine mutlaka durumu bildiriniz ve zararınızı firma tarafından tazminini isteyiniz. Tüketici hakem heyetleri her ilde ve ilçede kaymakamlık binalarında bulunmaktadır.

Firmalardan alışveriş alışkanlıklarımız değişiyor. Önceleri bir ihtiyacımız olduğu zaman ürünleri mağazalarda görüp bu şekilde alırdık. Hatta mümkünse pazarlık bile yapma imkanımız olurdu. Artık alışverişlerimizi internet üzerindeki portallardan yapmaya başladık. Bu tarzda internet sitelerinden yaptığımız alışverişlerde mesafeli satış sözleşmesini dikkatlice okumamız yararımıza olacaktır.

Bir yorum bırakın