BEYAZ MAVİ TEMİZLİK Telefon Numarası

Adres : Feneryolu Mah. Şefizade Sok. 18 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 5667718DİĞER FİRMALAR

  • TUTUŞ TEMİZLİK Adres : Fındıklı Mah. Işık Sok. 113 Dk:2 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4551934
  • ORİN KİMYA Adres : Atatürk Mah. 304. Sok. 8/A İkitelli, Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 6988057
  • RAMER KOZMETİK Adres : Halkalı Merkez Mah. Karadut Sok. 34/A Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 6935985
  • ORSEN Adres : Petroliş Mah. Şehit Dursun Bakan Sok. 22/A Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 4731655
  • EFSUN TEMİZLİK Adres : Soğanlık Yeni Mah. Yavuz Selim Cad. 5/A Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 4517515

Bizler kısa kısa bilgilendirmeler ile halkımızın bilinçli tüketici olması adına uyarılarda ve önerilerde bulunuyoruz. Sitemizin bir danışma merkezi olması nedeni ile hemen hemen her sektörden örneklerle neler yapılması gerekliliği üzerine bu uyarılarımızın dikkate alınması kesinlikle kullanıcılarımızın yararına olacaktır.

Bir düğün salonunda düğün hizmeti almak veya bir araç kiralama şirketinden araç kiralamak. Bu ikisi arasında hiçbir fark yok, her ikisinde de hizmet alıyorsunuz. Veya bir ev nakliyat hizmeti ile bir kuru temizleme arasında da hiçbir fark yok. Aldığınız hizmet için haklarınızı bilmeniz ve kendinizi savunmanız gerekmektedir.

Aradığınız hizmet ne olursa olsun mutlaka kendi tüketici haklarınızın bilincinde olmalısınız, ne yazıkki ülkemizde bir çok tüketici kendi haklarını bilemediği için nasıl davranması gerektiğini bilmiyor ve çoğu kezde mağdur olabiliyor. Eğer bir firma tarafından mapdur edildiyseniz veya bu şekilde bir düşünceniz varsa en yakın hukuk danışmanından yardım alabilirsiniz.

Sitemiz üzerindeki firmalardan ürün ve hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet ve ürünleri alırken detaylandırmaları mutlaka konuşun, bir hizmet alıyorsanız hizmetin detaylarını iyice konuşmanızda, veya bir ürün alıyorsanız ürünün özelliklerini incelemeye özen göstermeniz yararınızadır. Ayrıca tüm alışverişlerinizde fatura almayı unutmayın.

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Etiketler:

Bir yorum bırakın