BEYZADE TEMİZLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Yakuplu Mah. Hürriyet Blv. 31 Beylikdüzü, İstanbul

Telefon : 0 (212) 8790880DİĞER FİRMALAR

  • SOYÖZ TEMİZLİK Adres : Adnan Kahveci Mah. Büyükdere Cad. 13 Fetih Sit. D Blok D:3 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (538) 9847603
  • EKİCİ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ Adres : Adnan Kahveci Mah. İnönü Cad. 39 Albenizler İş Mrk. K:2 D:19 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (212) 8809626
  • MAVİ KARDELEN TEMİZLİK Adres : Gürpınar Mah. Pekmez Cad. 19/K Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (212) 8764386

Kalite kavramı göreceli olduğu için hizmet alacağınız firmada sizin kişisel kalite hedefinize uygun olması lazım. Eğer aldığınız hizmet içinize sinmeyecek bir firma tarafından veriliyorsa oradan hizmet almamak en doru yaklaşım olacaktır. Unutmayın daha sonradan problem yaşamak istemiyorsanız, sürekli hizmet aldığınız ve mümkünse tanıdığınız bir firmadan hizmet alın. Bizler siz değerli halkımız için kalitemizden asla taviz vermiyoruz.

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.

Firmalardan alışveriş alışkanlıklarımız değişiyor. Önceleri bir ihtiyacımız olduğu zaman ürünleri mağazalarda görüp bu şekilde alırdık. Hatta mümkünse pazarlık bile yapma imkanımız olurdu. Artık alışverişlerimizi internet üzerindeki portallardan yapmaya başladık. Bu tarzda internet sitelerinden yaptığımız alışverişlerde mesafeli satış sözleşmesini dikkatlice okumamız yararımıza olacaktır.

Bir yorum bırakın