BLACK JACK BAR Telefon Numarası

Adres : Altıntepe Mah. Bağdat Cad. 33 Kasaplar Çrş. K:Giriş Bostancı, Maltepe, İstanbul

Telefon : 0 (532) 3005555DİĞER FİRMALAR

  • KÜPEŞTE BAR Adres : Piri Mehmet Paşa Mah. Kazım Koyuncu Yürüyüş Cad. 36 Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7278100
  • X LARGE CLUB İSTANBUL Adres : Maslak Mah. G-52. Sok. 12 Atatürk Oto San. Sit. Dk:1 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (530) 4910888
  • HYPNOS HALL Adres : Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. 26 Dk:1 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (532) 0150375
  • MARVIN TÜNEL BAR Adres : Tarabya Mah. Nurol Sit. C10 Blok Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (533) 4300603
  • KERVAN MÜZİKHOL VE RESTAURANT (Seyfettin Doğan) Adres : Yenidoğan Mah. Atatürk Cad. 255/A Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (533) 3004172

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Uzun yıllardır halkımıza hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimizi ve uygun fiyatlarımızı bizi arayarak örenebilirsiniz. Binlerce mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz. Uygun bir zamanınızda bir kahve içmeye bekleriz.

Sosyal medya üzerinden de bizi takip etmeyi unutmayın. Birçok müşterimiz hizmetlerimizi ve kalitemizi instagram, facebbok, twitter gibi sosyal mecralardan görmekte ve daha hızlı haberdar olmaktadır. Sizlerde hizmetlerimize daha hızlı ulaşmak ve anında haberdar olmak için lütfen bizi sosyal medya üzerinden izleyiniz.

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın