BRH TASARIM MİMARLIK DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Yeni Sahra Mah. Barbaros Cad. Can Sok. 4 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3241714DİĞER FİRMALAR

  • GA MİMARLIK Adres : Çınar Mah. Üçler Çıkmazı Sok. 3 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4891810
  • PIA KONSEPT Adres : Altayçeşme Mah. Engin Sok. 3 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4426658
  • ARYA MİMARLIK BÜROSU Adres : Küçükyalı Mah. Eski Bağdat Cad. 19 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 5873015
  • Konca Engin Adres : Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cd Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4575214
  • İsmail Doğaner Adres : Çınar Mah. Atatürk Cd Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4174909

Kalite kavramı göreceli olduğu için hizmet alacağınız firmada sizin kişisel kalite hedefinize uygun olması lazım. Eğer aldığınız hizmet içinize sinmeyecek bir firma tarafından veriliyorsa oradan hizmet almamak en doru yaklaşım olacaktır. Unutmayın daha sonradan problem yaşamak istemiyorsanız, sürekli hizmet aldığınız ve mümkünse tanıdığınız bir firmadan hizmet alın. Bizler siz değerli halkımız için kalitemizden asla taviz vermiyoruz.

Bizler kısa kısa bilgilendirmeler ile halkımızın bilinçli tüketici olması adına uyarılarda ve önerilerde bulunuyoruz. Sitemizin bir danışma merkezi olması nedeni ile hemen hemen her sektörden örneklerle neler yapılması gerekliliği üzerine bu uyarılarımızın dikkate alınması kesinlikle kullanıcılarımızın yararına olacaktır.

Birçok müşterimiz bizden telefon ile bilgi alabiliyor. Fakat hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmek için bir telefon görüşmesi elbette yeterli olmuyor. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz. Lütfen firmamızı ziyaret edin ve kaliteli hizmeti yerinde bizzat görün.

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.

Tüketiciler bazı kanunlarla korunmaktadırlar. Örnek vermek gerekirse 6502 sayılı kanun ile tüketici korunmuş ve hakları devlet tarafından saklı tutulmuştur. Yaptığınız bir abonelik ile ilgili bile haklarımız vardır. Abonelik sözleşmesinden cayma, vaz geçme veya aldığı ürünü iade etme gibi tüketici hakları kanunlarımız içerisinde bulunmaktadır.

Etiketler:

Bir yorum bırakın