BULUT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Şirinevler Mah. Ferit Selim Paşa Cad. Fındık Sok. 17/E Bahçelievler, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4411766DİĞER FİRMALAR

  • MİMOZA Adres : Acıbadem Mah. Atıfbey Sok. Gökdeniz Sit. D Blok Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (532) 2427595
  • ZILVEREN KRUIS Adres : Altunizade Mah. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Cad. 32 Çakmak Plaza K:3 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (850) 2884499
  • REKOR SİGORTA Adres : Altunizade Mah. Mahir İz Cad. 6 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 4745100
  • UĞRAŞ SİGORTA Adres : Ataşehir Ferhatpaşa Mah. Üsküdar Cad. 11. Sok. 63 K:3 Ataşehir, İstanbul Telefon : 0 (216) 3809681
  • Şehrinaz Demir Adres : Selami Ali Mah. Selamet Sk Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 5303100

Uzun yıllardır halkımıza hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimizi ve uygun fiyatlarımızı bizi arayarak örenebilirsiniz. Binlerce mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz. Uygun bir zamanınızda bir kahve içmeye bekleriz.

BULUT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. TELEFON

Aldığınız hizmette eğer sizden kaynaklanmayan bir ayıp ( Hata ) söz konusu ise bu ürünü AYIPLI ÜRÜN statüsünde iade edebilir veya satıcıdan değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Ayıplı ürün kanunu, her türlü ürünü kapsamaktadır. Bir telefon veya bir yazılım bile alsanız eğer ayıplı ürün ise satıcıya iade edebilirsiniz.

Firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak size en uygun hizmeti verip kesin bir memnuniyet içerisinde hizmet sunmak bizim asli görevimizdir. Müşteri velinimetimizdir anlayışı ile vermekte olduğumuz hizmetlerimizden çekinmeden ve hiçbir şüphe duymadan faydalanabilirsiniz.

BULUT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. İLETİŞİM

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Klasik tanıtımlar yerine, bir çok firma artık internet reklamcılığını tercih ediyor. Çünkü artık insanların ellerinde birer akıllı telefon var, ve bu akıllı telefonlar üzerinden her türlü aradığı hizmet ve bilgiye anında ulaşabiliyorlar. Mesela sizlerde bir iletişim bilgisi ararken sitemize geldiniz, internet reklamcılığı bu yüzden oldukça kolay ve faydalı bir reklam çeşididir. Eğer sizde bir işletme sahibi iseniz mutlaka internet reklamcılığı için bütçenizi ayırın.

BULUT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. ADRES

Sitemizde bir çok kurumun iletişim bilgilerini bulabileceğiniz gibi, vergi daireleri gibi devlet kurumlarınında iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Vergi dairesi telefon numarası, o kuruma ulaşabileceğiniz en kısa ve kestirme yoldur. Kullanıcı deneyimine göre tek tıkla arayıp ulaşabileceğiniz bu kurumla vatandaşlık görevinizi kolayca yerine getirebilir ve ülkemizin refahına katkı sağlayabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarımız için bankalar oldukça kritik bir öneme sahiplerdir. Bankalar artık hayatımızın vaz geçilmez bir unsuru oldular. Diğer tüm firmaları aradığınız gibi herhangi bir bankanın herhangi bir şubesi telefon numarası bilgisinede yinede sitemizden ulaşabilirsiniz.

BULUT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. YORUMLAR

Akşam acıktınız ve canınız çok sevdiğiniz veya yemek istediğiniz bir şey arıyor. Size en yakın gıda servisi yapan yerleri görmek ve siparişinizi vermek için gıda kategorimizdeki gfirmalara göz atabilirsiniz. Bu sayede canınızın çektiği yemeği sipariş ederek paket servis ile hizmetinizi alabilirsiniz.

BULUT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. NEREDE

Keyifle yemek yiyeceğiniz bir restoran arıyorsunuz ama hangi restoranın kaliteli ve sizin aradığınız özelliklerde bir yer olduğuna karar veremediniz. Bu durumda yapacağınız şey sitemiz üzerinden restoranlar kategorisinde size en yakın restoranı bulup telefon numarası ile arayarak detaylı bilgi almak olmalıdır.


Etiketler:

Bir yorum bırakın