BURSA DÖVİZ ALTIN TİC.A.Ş. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Yeni Sahra Mah. İstiklal Cad. 10/4 Optimum AVM Dk:12 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 6641378DİĞER FİRMALAR

  • SAK DÖVİZ Adres : Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Blv. 91 Dk:27 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8538188
  • ATEŞ DÖVİZ Adres : Yenikent Mah. Doğan Araslı Cad. 178/B Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6200187
  • ADAPAZARI DÖVİZ Adres : Sanayi Mah. 1655. Sok. 301 Akbatı AVM Dk:6 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 3970102

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

BURSA DÖVİZ ALTIN TİC.A.Ş. Telefon Numarası

Firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak size en uygun hizmeti verip kesin bir memnuniyet içerisinde hizmet sunmak bizim asli görevimizdir. Müşteri velinimetimizdir anlayışı ile vermekte olduğumuz hizmetlerimizden çekinmeden ve hiçbir şüphe duymadan faydalanabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Bir yorum bırakın