BUTİK MİBA Telefon Numarası

Adres : Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. 11 Beykoz, İstanbul

Telefon : 0 (216) 6801410DİĞER FİRMALAR

  • PRESTİJ MODA EVİ Adres : Çanta Bld Fatih Mah. Ulu Önder Atatürk Cad. 75 Silivri, İstanbul Telefon : 0 (535) 2247085
  • LC WAIKIKI KİPA AVM ŞUBESİ Adres : Yeni Mah. General Ali İhsan Türkkan Cad. Kipa AVM K:Zemin Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7273583
  • SELVİ BUTİK (Esra Ercan) Adres : Piri Mehmet Paşa Mah. Sanatkarlar Cad. 16 Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7285529
  • KOTON SİLİVRİ CADDE ŞUBESİ Adres : Alibey Mah. Fevzi Çakmak Cad. 18/A Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7272486
  • ORTANCA TEKSTİL Adres : Piri Mehmet Paşa Mah. Yemeniciler Sok. 12/A Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7280123

Bir firmanın veya kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Devlet kurumları, özel firmalar, doktorlar veya aradığınız herhangi bir kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini görebilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bu kurum ve kuruluşun konum bilgisi ve adresi gibi detaylarıda sitemizden görebilirsiniz.

Kalite kavramı göreceli olduğu için hizmet alacağınız firmada sizin kişisel kalite hedefinize uygun olması lazım. Eğer aldığınız hizmet içinize sinmeyecek bir firma tarafından veriliyorsa oradan hizmet almamak en doru yaklaşım olacaktır. Unutmayın daha sonradan problem yaşamak istemiyorsanız, sürekli hizmet aldığınız ve mümkünse tanıdığınız bir firmadan hizmet alın. Bizler siz değerli halkımız için kalitemizden asla taviz vermiyoruz.

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.

Bazen kolaylıkla bulabileceğiniz bir firmanın telefon numarası veya adresi aklınıza gelmez, iletişim bilgilerini artık sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilir ve aradığınız yere çok kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Eğer sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerinin eksik yada yanlış olduğunu düşünüyorsanız yorum kısmından yeni iletişim bilgisini ekleyebilirsiniz bize bilgi verebilirsiniz.

Tüm bunların yanında, günümüz ekonomik durumunda insanların sık sık bankalara işi düşüyor, gerek acil nakit ihtiyacı gerekse bir mal alımında bankalar ve finans kurumlarına başvuruyoruz. Tüm hizmetlerde olduğu gibi bu hizmetin alımındada bu tarzda finans kuruluşlarının sayfalarca sözleşmeleri var ve okumadan bu sözleşmeleri imzalamak durumunda kalıyoruz, bddk kontrolünde olan bu tarzda işletmeler güvenilir olsa bile, eğer titiz bir tüketici iseniz mutlaka bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın