BÜYÜKOĞLU İNŞAAT MALZEMELERİ SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Fatih Mah. Cumhuriyet Cad. Sohbet Çıkmazı Sok. 5 Beykoz, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4790255DİĞER FİRMALAR

  • ÜNSAL METAL Adres : Maltepe Mah. Demirciler Sit. Zeytinburnu, İstanbul Telefon : 0 (212) 5444655
  • ZEDİNOKS Adres : Seyitnizam Mah. 7. Cad. 20 Demirciler San. Sit. Zeytinburnu, İstanbul Telefon : 0 (212) 5580942
  • BİRDAL YAPI Adres : Seyitnizam Mah. 4. Cad. 36 Demirciler Sit. Zeytinburnu, İstanbul Telefon : 0 (212) 6649835
  • YAZMANLAR Adres : Seyitnizam Mah. 8. Cad. 107 Galaxy B İş Mrk. K:1 Zeytinburnu, İstanbul Telefon : 0 (533) 4755325
  • YAZICI İNŞAAT ENDÜSTRİ MALZEMELERİ Adres : Seyitnizam Mah. 1. Yol 18 Demirciler San. Sit. Zeytinburnu, İstanbul Telefon : 0 (212) 6646643

Firmalar insanlara hizmet etmek için vardır. İşletmeler müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hizmet sunarlar ve karşılığında para kazanırlar. Hizmetin doğru ve zamanında verilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle müşterimizi hiçbir zaman mağdur etmedik, ve hizmetimizi hep zamanında ve tam, eksiksiz olarak verdik. Lütfen bizimle çalışmadan öncede hakkımızdaki yorumlara göz atınız.

BÜYÜKOĞLU İNŞAAT MALZEMELERİ SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. TELEFON

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.

BÜYÜKOĞLU İNŞAAT MALZEMELERİ SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. İLETİŞİM

Aracınız arızalandı veya hiç umulmadık bir yerde başınıza bir şey geldi ve yolda kaldınız, bu durumda yapacağınız en doğru şey hemen bir oto sanayii sitesi arayarak size en yakın oto tamircisini bulmanız olacaktır. Bunun haricinde yine zor bir durumla karşılaştığınız zaman ulaşabileceğiniz acil durum telefonlarınıda sitemiz üzerinden arayabilir ve en yakın kolluk kuvveti veya acil durum ekibine ulaşabilirsiniz.

Artık internet çağında yaşıyoruz ve insanlar aradıkları her şeyi internet ortamında bulabiliyorlar. Firmalar ise tanıtımlarını yine internet üzerinden yaparak daha fazla müşteriye ulaşmanın planlarını yapıyorlar. Bu noktada elbette internet reklamı ve firma tanıtımı bir numaralı araçlardır. Sizlerde firmanızın tanıtımı ve daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmak için mutlaka bize ulaşın ve firmanızın tanıtımını ücretsiz bir şekilde yapın.

BÜYÜKOĞLU İNŞAAT MALZEMELERİ SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. ADRES

Çok acil olarak bir yere yetişmeniz gerekiyor ve aracınız yok veya o anda müsait değil, taksi durakları işte bu ihtiyaç için biçilmiş kaftan. Hemen size en yakın taksi durağı telefon numarası üzerinden iletişim kurarak kendinize bir taksi çağırabilir, ve gideceğiniz yere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sağlık her şeyden önemlidir, hasta oldunuz ve hastaneye gittiniz, ilaç alacaksınız hemen bir ezcane veya nöbetçi eczane arayışına gireriz. Bunlar hayatın akışına uygun olaylar, peki aradığınız eczanenin telefon numarasını nasıl bulacaksınız ? Elbette sitemizden ilgili eczane adını yazarak arama yapıp ihtiyacınız olan ilaca hemen ulaşabilirsiniz.

BÜYÜKOĞLU İNŞAAT MALZEMELERİ SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. YORUMLAR

Ülkemiz birbirinden etkileyici doğal güzelliklerle dolu. Bir seyahat yapmayı planladığınızda ve nereye gideceğinizi seçtiğinizde ulaşım aracı olarak genellikle otobüs firmalarını tercih ederiz. Elbette kendi aracımızla gezmeninde tadı bir başka ama, otobüs firmaları hem profesyonel hemde uygun fiyata gezimizi düzenlememizi sağlar. Otobüs firmalarının telefon numaralarını sitemizde bulabilirsiniz.

BÜYÜKOĞLU İNŞAAT MALZEMELERİ SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. NEREDE

Alacağınız hizmetin kalitesinden emin değilseniz, hizmet alacağınız firmaya ait yorumları okuyarak bir fikir elde edebilirsiniz. Bu hizmet her ne olursa olsun, satın almadan çnce mutlaka yorumlarına ve daha önce deneyimlemiş kişilerin görüşlerine başvurun.


Etiketler:

Bir yorum bırakın