C.C. ALTINBAŞ İNŞAAT İZOLASYON SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : İnönü Mah. Kayışdağı Cad. 266/A-1 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4156969DİĞER FİRMALAR

  • CELLUBOR Adres : Mimar Sinan Mah. Özge Sok. 1/10 Zinde İş Mrk. K:2 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 6405454
  • YAKAMOZ İNŞAAT Adres : Güngören Mah. Turgut Özal Blv. 64 2. Blok K:1 D:15 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3128506
  • ER PREKAST Adres : Çamlık Mah. Akınalp Sok. 4 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 5261060

Bazı alışverişlerinizde, özellikle ürün alışlarında çokça gördüğümüz kriterlerden biride indirim reklamlarıdır. Özellikle mağazalarda %50 ye varan gibi indirim panolarını görmüşsünüzdür. Bu tarzda ürünlerde eğer daha önceki ürün fiyatını biliyorsanız mutlaka aynı oranda indirim olup olmadığını hesaplayın. Eğer ürünün fiyatını bilmiyorsanız eski fiyatını mutlaka sorgulayın.

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Firman iletişim bilgileri sitemizde birbirinden değerli bir çok firmanın telefon numarası ve adresine ulaşabilir aradığını firmanın adresi dahil olmak üzere bir çok bilgisini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemize firma eklemek için FİRMA EKLE kısmını kullanabilir ve ücretsiz tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Bir yorum bırakın