ÇAĞDAŞ TIBBİ TAHLİL LABORATUVARLARI Telefon Numarası

Adres : Şamlı Sok. Serdar Apt Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4213531DİĞER FİRMALAR

  • ONKİM KÖK HÜCRE TEKNOLOJİLERİ Adres : Reşitpaşa Mah. İtü Teknoloji Geliştirme Mrk. Kosgeb A Blok Maslak, Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2764449
  • INTERMED İSTİNYE LABORATUVARI Adres : İstinye Mah. Darüşafaka Cad. 45 Seba Center Sarıyer, İstanbul Telefon : 4 (441) 633
  • BİRUNİ LABORATUVARI MASLAK ŞUBESİ Adres : Maslak Mah. Ahi Evran Cad. 1/H Nurol Plaza Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2850262
  • IONTEK Adres : Maslak Mah. Ahi Evran Cad. 21 Polaris İş Mrk. Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 4815516
  • DATALAB LABORATUVAR Adres : Yeni Mahalle Mah. Plevne Cad. 6 Datalab Plaza Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 4837840

Yukarıda gördüğünüz bilgiler güncel telefon numarası, adres bilgisi ve konum bilgisi olarak eklenmiştir Bu firmaya ulaşmak için sadece telefon numarasının üzerine tıklamanız ve arama yapmanız yeterli olacaktır. Eğer bu firmanın bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize yorum kısmından ulaşarak en doğru ve güncel verileri bizlerle paylaşın. Bu sayede daha fazla kullanıcımızı doğru bilgi ile buluşturabiliriz.

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Bir küçük esnaf işletmesi aradığınız hizmeti almakta belki size daha faydalı olabilir. Örneğin karnınız acıktı ve bir yemek yiyeceksiniz karşınıza esnaf lokantası dediğimiz bir işletme çıktı. Gönül rahatlığı içerisinde hizmetinizi alabilirsiniz. Çünkü küçük esnafın hata yapma lüksü yoktur ve hizmetini her zaman güzel bir şekilde vermek zorundadır.

Tüketici mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri aldığınız bir hizmet için, mağdur olduysanız siz yardımcı olacaklardır. Ülkemizde ne yazık ki müşteriler haklarını tam olarak bilmiyorlar. Halbuki her ne olursa olsun bir hizmet aldığınızda, alıcı olarak sizin de haklarınız var ve bu haklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bazı alışverişlerinizde, özellikle ürün alışlarında çokça gördüğümüz kriterlerden biride indirim reklamlarıdır. Özellikle mağazalarda %50 ye varan gibi indirim panolarını görmüşsünüzdür. Bu tarzda ürünlerde eğer daha önceki ürün fiyatını biliyorsanız mutlaka aynı oranda indirim olup olmadığını hesaplayın. Eğer ürünün fiyatını bilmiyorsanız eski fiyatını mutlaka sorgulayın.

Etiketler:

Bir yorum bırakın