CAN HAVUZ Telefon Numarası

Adres : Göztepe Mah. Ege Hat Boyu Sok. 1 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 5672327DİĞER FİRMALAR

  • METSAN YAPI Adres : Yalı Mah. Tırpan Sok. 3 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3713011
  • MK HAVUZ Adres : İdealtepe Mah. Dik Sok. 15/AB Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3678780
  • A HAVUZ YAPI İNŞAAT (Sabri Kiraz) Adres : Cevizli Mah. 20 Temmuz Cad. 55/A Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3995225
  • TEMPO HAVUZ Adres : Topselvi Mah. Kubilay Cad. 69/A Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 4454747
  • AKADEMİ HAVUZ Adres : Cevizli Mah. Eskişehir Sok. 28 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3059495

Kalite kavramı göreceli olduğu için hizmet alacağınız firmada sizin kişisel kalite hedefinize uygun olması lazım. Eğer aldığınız hizmet içinize sinmeyecek bir firma tarafından veriliyorsa oradan hizmet almamak en doru yaklaşım olacaktır. Unutmayın daha sonradan problem yaşamak istemiyorsanız, sürekli hizmet aldığınız ve mümkünse tanıdığınız bir firmadan hizmet alın. Bizler siz değerli halkımız için kalitemizden asla taviz vermiyoruz.

Aldığınız bir hizmeti iptal etmek istiyorsunuz. Fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? Tüketici olarak aldığınız hizmeti yasal süresi içerisinde iptal etme hakkınız vardır. Bu her ne olursa olsun geçerli bir süredir. Bir hizmet veya bir ürün, ve bu alışverişinizi genellikle 15 gün yasal cayma süresinde iptal etme hakkınız vardır.

Firmalarla anlaşma sırasında yaptığınız sözleşmelere uygun davranılmazsa, tüketici hakem heyetlerine mutlaka durumu bildiriniz ve zararınızı firma tarafından tazminini isteyiniz. Tüketici hakem heyetleri her ilde ve ilçede kaymakamlık binalarında bulunmaktadır.

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Sitemizdeki adres ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri, sizlere aradığınız kurum ve kuruşulu veya firmayı daha kolay bulabilmeniz adına düzenlemiş bir rehberdir. Ayrıca yine sitemizde alternative firmaları ve alternative kurumlarında iletişim bilgilerini görebilir ve dilerseniz onlarada bir şans verebilirsiniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın