CANBAY YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Cihangir Mah. Şehit Kom. Onb. Uğur Hancı Sok. 4 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4229033



DİĞER FİRMALAR

  • ERYÜZ DUŞAKABİN Adres : Ramazanoğlu Mah. Altun Sok. 2 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 3902191
  • OSKAR İNŞAAT MALZEMELERİ & VIP DUŞAKABİN (Osman Karacakaya) Adres : Küçükyalı Mah. Atatürk Cad. 19/A Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4896363
  • CARİSMA Adres : Hürriyet Mah. Güngören Sok. 30 Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul Telefon : 0 (212) 6535868
  • HÜPPE Adres : Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. 34 Buyaka Kule 3 K:5 Tepeüstü, Ümraniye, İstanbul Telefon : 4 (440) 016
  • KAYA DUŞ Adres : Mimar Sinan Mah. Ulubatlı Hasan Cad. 99 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 6402390

Sitedeki telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz yine site üzerindeki haritamız aracılığı ile ofisimize gelmeniz mümkündür. Eğer bir araca sahipseniz sizleri harita üzerinden navigasyon ile ofisimize bir çayımızı içmeye bekleriz.

Bizleri telefon numaramız aracılığı ile aramaktan çekinmeyin. Eğer telefonumuz meşgul ilse sizin gibi değerli bir müşterimize yardımcı olduğumuzu unutmayınız. Ayrıca, dilerseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve bu yollar üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerindeki tüm işletme veya kurumların telefon numarası adresileri gibi bilgilerini toparlamaya ve sizelere kusursuz bir rehber deneyimi vermeye çalışıyoruz. Bu deneyiminizi en iyi hale getirebilmek adına mühendislerimiz sürekli çalışıyor ve yeni işletmeleri sizzler için rehberimize eklemeye devam ediyor. Eğer sizde bir işletme sahibi iseniz mutlaka rehberimizde yer alın ve işletmenizi milyonlara tanıtın.

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Esnaf olarak tabir edilen küçük işletmeler her yerde karşımıza çıkan küçük ticarethanelerdir. Bu ticarethaneler genellikle tek şube ve bir kişi tarafından işletilen ve işletene de esnaf denilen yerlerdir. Bu tarzda ticarethanelerden korkmayın, çünkü büyük bir işletmeden daha iyi hizmet almanız yüksek bir ihtimaldir.

Etiketler:

Bir yorum bırakın