CELEBRITY FITNESS HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Etiler Mah. Nisbetiye Cad. 112 Beşiktaş, İstanbul

Telefon : 0 (212) 2657631DİĞER FİRMALAR

  • SPOR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Adres : Büyükşehir Mah. Belediye Cad. 22 Beylicium AVM K:2-3 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 4 (440) 939
  • BAPS PILATES STUDIO Adres : Göztepe Mah. Atatürk Cad. 13 K:2 Beykoz, İstanbul Telefon : 0 (532) 3378060
  • HEALTH & FITNESS CLUB Adres : Merkez Mah. Mehmet Yavuz Cad. 16/B Beykoz, İstanbul Telefon : 0 (216) 3236527

Bazı alışverişlerinizde, özellikle ürün alışlarında çokça gördüğümüz kriterlerden biride indirim reklamlarıdır. Özellikle mağazalarda %50 ye varan gibi indirim panolarını görmüşsünüzdür. Bu tarzda ürünlerde eğer daha önceki ürün fiyatını biliyorsanız mutlaka aynı oranda indirim olup olmadığını hesaplayın. Eğer ürünün fiyatını bilmiyorsanız eski fiyatını mutlaka sorgulayın.

Aldığınız hizmette eğer sizden kaynaklanmayan bir ayıp ( Hata ) söz konusu ise bu ürünü AYIPLI ÜRÜN statüsünde iade edebilir veya satıcıdan değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Ayıplı ürün kanunu, her türlü ürünü kapsamaktadır. Bir telefon veya bir yazılım bile alsanız eğer ayıplı ürün ise satıcıya iade edebilirsiniz.

Firmalardan alışveriş alışkanlıklarımız değişiyor. Önceleri bir ihtiyacımız olduğu zaman ürünleri mağazalarda görüp bu şekilde alırdık. Hatta mümkünse pazarlık bile yapma imkanımız olurdu. Artık alışverişlerimizi internet üzerindeki portallardan yapmaya başladık. Bu tarzda internet sitelerinden yaptığımız alışverişlerde mesafeli satış sözleşmesini dikkatlice okumamız yararımıza olacaktır.

Bir yorum bırakın