Cengiz Kırıcı Telefon Numarası

Adres : Söğütlü Çeşme Mah. Camialtı Sok. 5 Küçükçekmece, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4713070DİĞER FİRMALAR

  • Büşra Döndü Yaman Adres : Ertuğrul Gazi Mah. Bereket Çıkmazı Sok. 5/B Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 4260840
  • Dilek Kantaroğlu Adres : Güzelyalı Mah. Anadolu Cad. 2 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 4933967
  • Sacide Seçkin Adres : Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad. Kuşak Sok. 18 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 3752496
  • Mecnun Yıldız Adres : Yenişehir Mah. Kardelen Sok. 4 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 4827380
  • Mürsel Daşar Adres : Ertuğrul Gazi Mah. Bereket Çıkmazı Sok. 5/B Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 4260840

Sitedeki telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz yine site üzerindeki haritamız aracılığı ile ofisimize gelmeniz mümkündür. Eğer bir araca sahipseniz sizleri harita üzerinden navigasyon ile ofisimize bir çayımızı içmeye bekleriz.

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Esnaf olarak tabir edilen küçük işletmeler her yerde karşımıza çıkan küçük ticarethanelerdir. Bu ticarethaneler genellikle tek şube ve bir kişi tarafından işletilen ve işletene de esnaf denilen yerlerdir. Bu tarzda ticarethanelerden korkmayın, çünkü büyük bir işletmeden daha iyi hizmet almanız yüksek bir ihtimaldir.

Aldığınız hizmette eğer sizden kaynaklanmayan bir ayıp ( Hata ) söz konusu ise bu ürünü AYIPLI ÜRÜN statüsünde iade edebilir veya satıcıdan değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Ayıplı ürün kanunu, her türlü ürünü kapsamaktadır. Bir telefon veya bir yazılım bile alsanız eğer ayıplı ürün ise satıcıya iade edebilirsiniz.

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın