CERAMIC CONCEPT Telefon Numarası

Adres : Acıbadem Mah. Gömeç Sok. 39 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4286201DİĞER FİRMALAR

  • İSPANYOL SERAMİK Adres : Fatih Mah. 832. Yanyol Sok. 6/A Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 4253010
  • GÜNAŞ İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ Adres : Fatih Mah. 830. Yanyol Sok. Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 5928424
  • SERAGRES Adres : Kartaltepe Mah. Malazgirt Cad. 25 Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 5982906
  • SERAMİK DÜNYASI Adres : Gültepe Mah. Reyhan Cad. 3 Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 4245608
  • TİMER YAPI Adres : Orhantepe Mah. Bankalar Cad. 34/B Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3536819

Bizleri telefon numaramız aracılığı ile aramaktan çekinmeyin. Eğer telefonumuz meşgul ilse sizin gibi değerli bir müşterimize yardımcı olduğumuzu unutmayınız. Ayrıca, dilerseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve bu yollar üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız hakkında müşterilerimizin yapmış oldukları yorumları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Bu yorumlara yeni ve daha güzel yorumlar ekleyebilmek için, kesintisiz ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.

Artık çağımız internet çağı ve tüketim olarak ta hızlı bir tüketim dönemindeyiz. Bir çok kullanıcı veya müşteri artık ürünlerini bir yere giderek değil, kapısına kadar getirerek almayı tercih etmekte. Son dönemde bu şekilde satış yapan onlarca firma daha sektörde yer almaya başladı ve git gide artmaya devam ediyor. Bu tarzda firmalardan alışveriş yaparken ödeme seçenekleri de oldukça önemli ve etken konulardan biridir. Mutlaka güvenilen bir site üzerinden alışveriş yapmanızı öneririz.

Her konuda bizleri arayabilirsiniz. Aldığınız bir hizmetten memnun kalmadıysanız, veya hizmet ile ilgili bir problem yaşadıysanız mutlaka bizi arayın ve sorununuzun çözülmesi konusunda yardım isteyin. Unutmayın zorlu piyasa koşullarında müşterilerimizi memnun etmek ve mutlak kaliteyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Bizler kısa kısa bilgilendirmeler ile halkımızın bilinçli tüketici olması adına uyarılarda ve önerilerde bulunuyoruz. Sitemizin bir danışma merkezi olması nedeni ile hemen hemen her sektörden örneklerle neler yapılması gerekliliği üzerine bu uyarılarımızın dikkate alınması kesinlikle kullanıcılarımızın yararına olacaktır.

Etiketler:

Bir yorum bırakın