Cumhure Altınışık Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Cihangir Mah. Sulukuyu Sok. 1 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4224848DİĞER FİRMALAR

  • Diclehan Ali Dicle Adres : Yeşilkent Mah. 2011. Sok. 25 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (850) 4737777
  • Abdurrahman Hüseyinoğlu Adres : Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. 9 Esenyurt, İstanbul Telefon : 4 (445) 748
  • İrem Cudi İnce Adres : Aşık Veysel Mah. Süleyman Demirel Cad. 1 Esenkent, Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 9794000

Her konuda bizleri arayabilirsiniz. Aldığınız bir hizmetten memnun kalmadıysanız, veya hizmet ile ilgili bir problem yaşadıysanız mutlaka bizi arayın ve sorununuzun çözülmesi konusunda yardım isteyin. Unutmayın zorlu piyasa koşullarında müşterilerimizi memnun etmek ve mutlak kaliteyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Bir yorum bırakın