DAYYEG İNŞAAT YAPI İZOLASYON İTHALAT İHRACAT LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Barbaros Mah. Mor Menekşe Sok. Deluxia Suits A Blok Dk:190 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3496544DİĞER FİRMALAR

  • VADİTAŞ Adres : Oruçreis Mah. Vadi Cad. 170/Z-3 Giyimkent İş Mrk. Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4385202
  • İZOSPREY Adres : Oruçreis Mah. Giyimkent A1 Blok Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4385516
  • EKO İZOLASYON Adres : Oruçreis Mah. 18. Sok. 112 Giyimkent Sit. Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4745400

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Bir yorum bırakın