DECHHOME Telefon Numarası

Adres : Süadiye Mah. Kaptan Arif Sok. Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4091010DİĞER FİRMALAR

  • SURYAP İNŞAAT Adres : Kaynarca Mah. Deniz Cad. 18 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 3900424
  • HELENIUM WINGS GARDEN Adres : Yenişehir Mah. Eşref Bitlis Blv. 33 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 7021052
  • KOMTAŞ YAPI Adres : Kurtköy Mah. Bakü Cad. 275 Arma Residence B Blok Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 5952050
  • ASTAŞ İNŞAAT Adres : Batı Mah. Ecza Sok. 28/2 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 3961773
  • HAMAK İNŞAAT Adres : Dumlupınar Mah. Gözdağı Cad. 29 K:1 Pendik, İstanbul Telefon : 4 (440) 422

Online alışverişin oldukça fazla bir şekilde yapıldığı ve çok fazla ciro dönen bir sektör olması nedeni ile, insanlar internet üzerinden ürün satmaya ve bu şekilde gelir elde etmeye yöneldiler. Elbette herkes özgür bir şekilde ticaretini yapabilir, ancak unutmayın, sürekli v düzenli bir satıcı olamazsanız ürünleriniz elinizde kalıp daha sonra ne yazık ki hayal kırıklığı yaşabilirsiniz. Bu hayal kırıklığını yaşamamak için ürününüzü hızlıca kargolamalı ve sürekli satıcı olmanızı öneririz.

Esnaf olarak tabir edilen küçük işletmeler her yerde karşımıza çıkan küçük ticarethanelerdir. Bu ticarethaneler genellikle tek şube ve bir kişi tarafından işletilen ve işletene de esnaf denilen yerlerdir. Bu tarzda ticarethanelerden korkmayın, çünkü büyük bir işletmeden daha iyi hizmet almanız yüksek bir ihtimaldir.

Sitemizdeki adres ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri, sizlere aradığınız kurum ve kuruşulu veya firmayı daha kolay bulabilmeniz adına düzenlemiş bir rehberdir. Ayrıca yine sitemizde alternative firmaları ve alternative kurumlarında iletişim bilgilerini görebilir ve dilerseniz onlarada bir şans verebilirsiniz.

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.

Aldığınız bir hizmeti iptal etmek istiyorsunuz. Fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? Tüketici olarak aldığınız hizmeti yasal süresi içerisinde iptal etme hakkınız vardır. Bu her ne olursa olsun geçerli bir süredir. Bir hizmet veya bir ürün, ve bu alışverişinizi genellikle 15 gün yasal cayma süresinde iptal etme hakkınız vardır.

Etiketler:

Bir yorum bırakın