DENİZ KIRTASİYE (Nermin Saklar) Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : 100. Yıl Mah. 1. Cad. 4 Bağcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4313825DİĞER FİRMALAR

  • BERK KIRTASİYE Adres : Zafer Cad. A 1 Blok Dükkan:1 (Albayrak Pramit Konutları) Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (212) 8527122
  • HAYAL KIRTASİYE Adres : Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. 26 Dk:4 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (535) 4129599
  • SUDE KIRTASİYE Adres : Kavaklı Mah. Marmara Cad. 45 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (534) 6985219

Bazı alışverişlerinizde, özellikle ürün alışlarında çokça gördüğümüz kriterlerden biride indirim reklamlarıdır. Özellikle mağazalarda %50 ye varan gibi indirim panolarını görmüşsünüzdür. Bu tarzda ürünlerde eğer daha önceki ürün fiyatını biliyorsanız mutlaka aynı oranda indirim olup olmadığını hesaplayın. Eğer ürünün fiyatını bilmiyorsanız eski fiyatını mutlaka sorgulayın.

Bir düğün salonunda düğün hizmeti almak veya bir araç kiralama şirketinden araç kiralamak. Bu ikisi arasında hiçbir fark yok, her ikisinde de hizmet alıyorsunuz. Veya bir ev nakliyat hizmeti ile bir kuru temizleme arasında da hiçbir fark yok. Aldığınız hizmet için haklarınızı bilmeniz ve kendinizi savunmanız gerekmektedir.

Tüketici mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri aldığınız bir hizmet için, mağdur olduysanız siz yardımcı olacaklardır. Ülkemizde ne yazık ki müşteriler haklarını tam olarak bilmiyorlar. Halbuki her ne olursa olsun bir hizmet aldığınızda, alıcı olarak sizin de haklarınız var ve bu haklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir yorum bırakın