DERİN HAVUZ Telefon Numarası

Adres : Sahrayı Cedit Mah. Şehit İlhanlar Sok. 4 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4670707DİĞER FİRMALAR

  • METSAN YAPI Adres : Yalı Mah. Tırpan Sok. 3 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3713011
  • MK HAVUZ Adres : İdealtepe Mah. Dik Sok. 15/AB Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3678780
  • A HAVUZ YAPI İNŞAAT (Sabri Kiraz) Adres : Cevizli Mah. 20 Temmuz Cad. 55/A Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3995225
  • TEMPO HAVUZ Adres : Topselvi Mah. Kubilay Cad. 69/A Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 4454747
  • AKADEMİ HAVUZ Adres : Cevizli Mah. Eskişehir Sok. 28 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3059495

Sitemizdeki adres ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri, sizlere aradığınız kurum ve kuruşulu veya firmayı daha kolay bulabilmeniz adına düzenlemiş bir rehberdir. Ayrıca yine sitemizde alternative firmaları ve alternative kurumlarında iletişim bilgilerini görebilir ve dilerseniz onlarada bir şans verebilirsiniz.

Online alışverişin oldukça fazla bir şekilde yapıldığı ve çok fazla ciro dönen bir sektör olması nedeni ile, insanlar internet üzerinden ürün satmaya ve bu şekilde gelir elde etmeye yöneldiler. Elbette herkes özgür bir şekilde ticaretini yapabilir, ancak unutmayın, sürekli v düzenli bir satıcı olamazsanız ürünleriniz elinizde kalıp daha sonra ne yazık ki hayal kırıklığı yaşabilirsiniz. Bu hayal kırıklığını yaşamamak için ürününüzü hızlıca kargolamalı ve sürekli satıcı olmanızı öneririz.

Artık çağımız internet çağı ve tüketim olarak ta hızlı bir tüketim dönemindeyiz. Bir çok kullanıcı veya müşteri artık ürünlerini bir yere giderek değil, kapısına kadar getirerek almayı tercih etmekte. Son dönemde bu şekilde satış yapan onlarca firma daha sektörde yer almaya başladı ve git gide artmaya devam ediyor. Bu tarzda firmalardan alışveriş yaparken ödeme seçenekleri de oldukça önemli ve etken konulardan biridir. Mutlaka güvenilen bir site üzerinden alışveriş yapmanızı öneririz.

Kalite kavramı göreceli olduğu için hizmet alacağınız firmada sizin kişisel kalite hedefinize uygun olması lazım. Eğer aldığınız hizmet içinize sinmeyecek bir firma tarafından veriliyorsa oradan hizmet almamak en doru yaklaşım olacaktır. Unutmayın daha sonradan problem yaşamak istemiyorsanız, sürekli hizmet aldığınız ve mümkünse tanıdığınız bir firmadan hizmet alın. Bizler siz değerli halkımız için kalitemizden asla taviz vermiyoruz.

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın