DERUNİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE EĞİTİM MERKEZİ Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Yakuplu Mah. Haramidere E-5 Yolu Ceylan Residance A-B Blok D:27 Beylikdüzü, İstanbul

Telefon : 0 (535) 6676397DİĞER FİRMALAR

  • PSİKODESTEK Adres : Cumhuriyet Mah. E-5 Yanyol 16 Vetrocity Residence D:85 K:3 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (532) 4543581
  • ARYA PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK Adres : Beylikdüzü, Büyükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 8531519
  • Oktay Cüce Adres : Barış Mah. İzmir Cad. Boğaziçi Apt. D:1 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (212) 8738484

Firmalardan alışveriş alışkanlıklarımız değişiyor. Önceleri bir ihtiyacımız olduğu zaman ürünleri mağazalarda görüp bu şekilde alırdık. Hatta mümkünse pazarlık bile yapma imkanımız olurdu. Artık alışverişlerimizi internet üzerindeki portallardan yapmaya başladık. Bu tarzda internet sitelerinden yaptığımız alışverişlerde mesafeli satış sözleşmesini dikkatlice okumamız yararımıza olacaktır.

Tüketiciler bazı kanunlarla korunmaktadırlar. Örnek vermek gerekirse 6502 sayılı kanun ile tüketici korunmuş ve hakları devlet tarafından saklı tutulmuştur. Yaptığınız bir abonelik ile ilgili bile haklarımız vardır. Abonelik sözleşmesinden cayma, vaz geçme veya aldığı ürünü iade etme gibi tüketici hakları kanunlarımız içerisinde bulunmaktadır.

Uzun yıllardır halkımıza hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimizi ve uygun fiyatlarımızı bizi arayarak örenebilirsiniz. Binlerce mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz. Uygun bir zamanınızda bir kahve içmeye bekleriz.

Bir yorum bırakın