DİMAŞ Telefon Numarası

Adres : Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. 47/A Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3308816DİĞER FİRMALAR

  • METSİS Adres : Bağlarbaşı Mah. Cengiz Topel Cad. Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4415050
  • KATİBİM YAPI Adres : Sanayi Mah. Yunus Emre Cad. Erdal Sok. 5 D:7 Kağıthane, İstanbul Telefon : 0 (212) 2124717
  • HELIOS Adres : Kozyatağı Mah. Sıtma Pınar Sok. 11/A Kadıköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 4494728
  • ORAY MEKANİK Adres : Nişantepe Mah. Saray Cad. 186/A Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3043647
  • ORTECH İNŞAAT Adres : Nişantepe Mah. Saray Cad. 186/A Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3043647

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Bir düğün salonunda düğün hizmeti almak veya bir araç kiralama şirketinden araç kiralamak. Bu ikisi arasında hiçbir fark yok, her ikisinde de hizmet alıyorsunuz. Veya bir ev nakliyat hizmeti ile bir kuru temizleme arasında da hiçbir fark yok. Aldığınız hizmet için haklarınızı bilmeniz ve kendinizi savunmanız gerekmektedir.

Etiketler:

Bir yorum bırakın