DİMEKS ULUSLARARASI NAKLİYAT Telefon Numarası

Adres : Firuzköy Mah. Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4232388DİĞER FİRMALAR

  • FARMASERV Adres : Selimpaşa Merkez Mah. 608 Cad. 101 Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7343891
  • FARMAKİM LOJİSTİK Adres : Merve Mah. Akabe Cad. 17 Yenidoğan, Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 5613064
  • ANASEM KARGO Adres : Kurtköy Mah. Şal Sok. 4 Dk:1 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 5990161
  • DİZER NAKLİYAT Adres : Zümrütevler Mah. Mutlu Sok. 5 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 5892385
  • KARGO 2000 Adres : Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. 16 Oryap San. Sit. Dk:4 Zeytinburnu, İstanbul Telefon : 0 (212) 6139460

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Zincir bir mağazadan bir hizmet alıyorsunuz, bu tarzda büyük zincir mağazalar tüketici kurallarını iyi bilir ve uygulamakta da oldukça dikkat sahibidir. Burada başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz alışveriş deneyiminde ( Müşteri Memnuniyeti ) kapsamından yararlanabilir ve kötü deneyiminizi bu şekilde giderebilirsiniz.

Bazen kolaylıkla bulabileceğiniz bir firmanın telefon numarası veya adresi aklınıza gelmez, iletişim bilgilerini artık sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilir ve aradığınız yere çok kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Eğer sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerinin eksik yada yanlış olduğunu düşünüyorsanız yorum kısmından yeni iletişim bilgisini ekleyebilirsiniz bize bilgi verebilirsiniz.

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Etiketler:

Bir yorum bırakın