DNC PHARMA İLAÇ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad. 5 Çekmeköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 6390132DİĞER FİRMALAR

  • ANKAFERD İLAÇ Adres : Tarabya Mah. Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (532) 4533434
  • ÇÖZÜM İLAÇ Adres : Tarabya Mah. Bostan Sok. 15 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (530) 5103342
  • SERVIER İLAÇ Adres : Maslak Mah. Meydan Sok. 1 Beybi Giz Kule Plaza K:23 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 3291400
  • RECORDATI İLAÇ Adres : Maslak Mah. Sümer Sok. 4 Maslak Office Building Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 4019100
  • SANOVEL Adres : İstinye Mah. Balabandere Cad. İlaç Sanayi Yolu 14 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 3621800

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.

Etrafımızda sıkça gördüğümüz tabelalardan biriside geçmiş yıllara dönük, yani falanca yıldan beri sizlerin güveni ile veya falanca yıldan beri gibi tabelalardır. Evet uzun yıllar boyunca bir hiyerarşi ile süregelen firmalar vardır. Fakat müşteride aldı yaratmak için yapılan bu tarz algılarda sıkça karşımıza çıkıyor. Böyle bir durumda gerçekten kuruluş tarihi ve kurucusunu öğrenmekte fayda vardır.

Firmalar, ekonomimizin can damarıdır, günlük alışverişlerimizin haricinde gerek dayanıklı tüketim malları gerekse evimizin ve kişisel ihtiyaşlarımızın karşılandığı yegane işletmelerdir. Bu işletmeler sayesinde daha kaliteli ve sürdürülebilir bir yaşam elde etmekteyiz. Fakat firmaların sürekli ve kaliteli hizmet vermeleride son derece önemli ve güven tazeleyici bir adımdır. Bu nedenle firma sahipleri her alanda stratejik bir öneme sahip olduklarının bilincinde olmalıdırlar.

Sitemizde bir çok kurumun iletişim bilgilerini bulabileceğiniz gibi, vergi daireleri gibi devlet kurumlarınında iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Vergi dairesi telefon numarası, o kuruma ulaşabileceğiniz en kısa ve kestirme yoldur. Kullanıcı deneyimine göre tek tıkla arayıp ulaşabileceğiniz bu kurumla vatandaşlık görevinizi kolayca yerine getirebilir ve ülkemizin refahına katkı sağlayabilirsiniz.

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Etiketler:

Bir yorum bırakın