DOĞANLAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Ataşehir Atatürk Mah. Sedef Cad. Ata Blokları Dk:3/2 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3624636DİĞER FİRMALAR

  • USS SİGORTA Adres : Esenkent Mah. Hadımköy Bahçeşehir Yolu Cad. 33 Özyurtlar N Tepe Residence D Blok Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 3977515
  • YUMA SİGORTA Adres : Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Blv. 18 Concepta Plaza K:1 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8540751
  • KALELİOĞLU Adres : Mehterçeşme Mah. 1989. Sok. 16 D:12 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8536250

Bir düğün salonunda düğün hizmeti almak veya bir araç kiralama şirketinden araç kiralamak. Bu ikisi arasında hiçbir fark yok, her ikisinde de hizmet alıyorsunuz. Veya bir ev nakliyat hizmeti ile bir kuru temizleme arasında da hiçbir fark yok. Aldığınız hizmet için haklarınızı bilmeniz ve kendinizi savunmanız gerekmektedir.

DOĞANLAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.

Bir yorum bırakın